E Posta Hesabı Nasıl Açılır?

  • Whatsapp
e-posta hesabı nasıl açılır resimli
e-posta hesabı nasıl açılır resimli

Merhabalar, Bu makalemizde sizlere E Posta Hesabı Nasıl Açılır? adlı makalemizde detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Günümüzde iletişim araçlarından olan E Posta servisleri vazgeçilmez iletişim araçlarından diyebiliriz. Önceden pek kullanılmasa’da günümüzde artık herkesin bir adet e-posta servisi olması gerekmektedir. Bu e-posta servisleri ciddi anlamda çok kullanılmaktadır ve sizler için en iyi e-posta servislerini listesini sıralayacağız. Bu sayede sizde Dünyaca ünlü e-posta sitelerini inceleyebilir ve hemen kayıt olabilirsiniz.

E Posta Hesabı Nasıl Açılır?

Günümüzde İnternet ortamında kolayca işlemler ve alışveriş, fatura ödeme gibi bir çok işlemi kısıtlı olmadan yapmak için bir adet e-posta adresi oluşturmanız gerekmektedir. Bu e-posta adresi sayesinde sizde kolayca hesap açabilir ve kullanabilirsiniz. E-posta hesapları sayesinde İnternet’i kısıtlı yaşamadan dilediğiniz gibi kullanma şansına sahip olacaksınız. İnternet ortamında işlemler yapıyorsanız sizinde en az 2 adet e-posta hesabınızın olması gerekmektedir. Bu e-posta hesapları sayesinde alışveriş ve fatura gibi işlemlerinizi kolayca yapabileceksiniz. Dilerseniz hemen aşağıda sizlere Dünyaca ünlü e-posta servislerine nasıl hesap açacağınızı kolayca anlatalım.

E Posta Hesabı Nasıl Açılır?
E Posta Hesabı Nasıl Açılır?

Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

Dünyanın en çok kullanılan e-posta servislerinden biri olan GMail güvenirlik açısından tercih edilmektedir. Google’nin ücretsiz e-posta servisi hizmeti olmasından dolayı ve kullanımı basit olduğu için, eğer sizde e-posta hesabı kullanıyorsanız kesinlikle GMail’i tercih etmeniz gerekmektedir. Eğer GMail’e resimli olarak kayıt olmak isterseniz hemen aşağıda ki bağlantıdan sizlere resimli olarak anlatmış bulunmaktayız. Hemen kolayca hesap açabilirsiniz.

Hotmail Hesabı Nasıl Açılır?

Hotmail ve outlook aynı sistemde yer almaktadır. Hotmail yaptığı isim değişikliği ile Outlook adına geçmiştir. Bu yüzden Hotmail’e kayıt olurken otomatik olarak Outlook hesabı’da açmış oluyorsunuz. Bu yüzden tek hesap açarak diğer servise de faydalanıyorsunuz. Eğer sizde hemen resimli olarak hesap açmak istiyorsanız sizlere resimli olarak anlatacağız ve hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kolayca hesap açabilirsiniz.

Yandex Hesabı Nasıl Açılır?

Yandex Rusya’da kullanılan arama motorlarından biridir. Aynı zamanda bir çok farklı servisi’de bulunmaktadır. Bunlardan; Yandex MAP, E-posta servisi, Ücretsiz arama motoru gibi birden çok servisi bulunuyor. Son yıllarda Türkiye’de ciddi yatırımlarda bulunmuştur ve ciddi anlamda sevilmektedir. Bu yüzden eğer sizinde e-posta hesabına ihtiyacınız var ise ücretsiz olarak yandex’den hesap açabilirsiniz. Aynı zamanda yandex kullanıcılarına telefonu yok ise aynı şekilde hesap sunuyorlar. Hemen aşağıda bağlantıya tıklayarak kolayca hesap açabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir