Hotmail Gelen Kutusu Nasıl Açılır?

  • Whatsapp
hotmail gelen kutusu
hotmail gelen kutusu

Günümüzde e-posta kullanımı oldukça artmıştır ve e-postayı tam anlamıyla anlamak için bazı sorunları çözmek gerekmektedir. Bugün sizler ile Hotmail gelen kutusu nasıl açılır adlı konumuzda detaylı bilgi verip Hotmail gelen kutusu açamayan arkadaşlar için elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız. Eğer siz hotmail gelen kutusunu bulamıyorsanız bu makalemizde kolayca öğreneceksiniz.

Hotmail Gelen Kutusu Nasıl Açılır?

Bir çok kullanıcı Hotmail hesabı oluşturduktan sonra hotmail gelen kutusu nerede olduğunu bilmiyorlar. Bu yüzden elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız. Sizler için resimli rehber şeklinde hotmail genel ayarlarını yapmanız için yardımcı olmaya çalışacağız. Dilerseniz hemen aşağıda hotmail hakkında bilgi verelim daha sonra gelen kutusuna giriş yapmanız için yardımcı olacağız.

Hotmail bir e-posta hizmetiydi ve Microsoft’un bir çevrimiçi hizmet paketi olan Windows Essentials’ın bir parçasıydı. 2013 ilkbaharında halefi Outlook.com ile değiştirildi. Hemen sizlere aşağıda hotmail gelen kutusuna nasıl giriş yapacağınızı detaylı olarak anlatalım.

hotmail gelen kutusu #1
Hotmail Gelen Kutusu Nasıl Açılır
  • Daha sonra üst kısımda bulunan “Oturum Aç” bağlantısına tıklayın, otomatik olarak hotmail gelen kutusuna yönlendirileceksiniz.

Yukarıda sizler için hotmail gelen kutusuna nasıl kolayca giriş yapacağınızı anlatmış bulunmaktayız. Hemen sizde bu işlemleri yaparak kolayca hotmail mailinizi giriş yapabilirsiniz ve kolayca size gelen maillerinizi okuyabilirsiniz.

Hotmail Gelen Kutusu Nerede?

Bir çok kişi bu soruyu sormaktadır ve merak ettikleri için bizde detaylı olarak yardımcı olmaya çalışacağız. Hotmail gelen kutusu nerede diyorsanız birazdan detaylı olarak açıklayacağız. Hotmail gelen kutusu nerede diyorsanız yukarıda gösterdiğimiz gibi ilk olarak giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra otomatik olarak hemen mail bölümüne atacaktır. Bu yüzden hemen yukarıda paylaştığımız bağlantıya tıklayın ve giriş yapınız. Kolayca e-postalarınızı okuyabilirsiniz.

Hotmail E-posta Gerekli Ayarları

Sizler için Hotmail de bulunan tüm ayarları detaylı olarak aşağıda açıklayacağız. Eğer sizde Hotmail de bulunan ayarları tam bilmiyorsanız sizler için önemini ve nasıl kullanmanız gerektiğini detaylı olarak açıklayalım.

Hotmail gelen kutusu ayarları
Hotmail gelen kutusu ayarları
  • Gelen Kutusu: Bu alanda sizlere gelen tüm mail adresleri kolayca bulabileceksiniz.
  • Gereksiz E-posta: Bu alanda Hotmail algoritmaların otomatik olarak önemsiz maillleri depoladığı alandır.
  • Taslaklar: Bu alanda mail yazdıysanız otomatik olarak bu alana yedeklenir.
  • Gönderilmiş Ögeler: Bu alanda gönderdiğiniz maillerin yedeği depolanır. Bu alanda gönderdiğiniz mailleri görüntüleyebilirsiniz.
  • Silinmiş Ögeler: Bu alanda daha önce sildiğiniz mailleri bulabilirseniz. Buraya giderek kalıcı olarak silebilirsiniz.
  • Bunlar bilmeniz gereken e-postanın temel ögelerinden biridir. Dilerseniz hemen aşağıda hotmail e-posta nasıl gönderilir detaylı olarak açıklayalım.

Hotmail E-Posta Nasıl Gönderilir?

Bir çok kişi e-posta hesabı oluşturduktan sonra hotmail mail nasıl gönderilir işlemini yapamamaktadırlar. Bu yüzden sizlere aşağıda detaylı olarak nasıl göndereceğinizi detaylı olarak açıklayalım. Dilerseniz hemen aşağıda inceleyebilir ve hotmail üzerinden nasıl e-posta göndereceğinizi kolayca öğrenebilirsiniz.

İlk olarak hemen Hotmail hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra yazan yere tıklayınız. Tıkladıktan sonra hemen aşağıdaki gibi form karşınıza çıkacaktır.

Hotmail mail nasıl gönderilir
Hotmail mail nasıl gönderilir

Yukarıda sizler için resimli olarak anlatmış bulunmaktayız. Hemen sizde gerekli işlemleri yaparak kolayca hotmail e-posta gönderebilirsiniz. Eğer yapamadığınız yerler olur ise bizlere yorum panelinden sorabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir