Zentile Blogger Teması

 • Whatsapp
Zentile Blogger Teması
Zentile Blogger Teması

 

Zentile Blogger Teması; Blogger tema arayışında kendinize göre bir tema bulamadıysanız eğer size güzel bir tema öneriyorum. Bu tema WordPress teması olarak tasarlanmış ve oldukça güzel bir temadır. Kullanıcıların çok severek kullandığı tema, şimdi Blogger teması olarak kullanılabiliyor. Oldukça sadece ve mobil uyumlu olan tema hem WordPress teması olarak hem de Blogger teması olarak kullanma şansınız var. Hem iki panelde de kodlanan tema birbirine benzer şekilde oldukça güzel kodlanmıştır.

Seo konusunda benzer özelliklere sahip olan tema, ücretsiz bir web sitesi kurarak ve kişisel bilgi deneyimlerini veya normal bir web sitesi tarzında kullanılabilecek bir temadır. Tema özelliğine bakıldığında son eklenen yorumlar, tekil yazıda resimleri efektli olarak açılması, popüler yazılar, yazıları paylaş gibi ekler mevcuttur.

Mobil olarak kullandığınızda temanın sağ tarafındaki menü ikonuna tıkladığınızda burada, masaüstündeki popüler yazılar, son yorumlar, kategoriler ve ana menü bulunmaktadır. Ana sayfa düzeni 3′ e 2 olarak tasarlanmıştır. İlk olarak üç içerik, altında biri geniş sonraki ise diğerlerine benzer genişliktedir. İnternet üzerinde baktığımızda bir çok Blogger kullanıcısı bu temayı kullanmakta ve göze oldukça hoş gelmektedir. Zentile Blogger Teması ile sizde kendi blog sitenizi kurarak yazmaya başlayın.

Site kodlarının bir kısmı şifrelenmiştir ve bu kodları silmeye çalıştığınızda yapımcı sitesine yönlendirme yapacaktır. Eğer alt kısımda link istemiyorsanız, temayı makul bir fiyata satın alabilirsiniz. Satın aldığınızda temayı sadece kendi sitelerinizde kullanabilirsiniz. Temayı tekrar satamazsınız veya dağıtımını yapamazsınız.

Eğer lisansınız yoksa, kullanmak istediğiniz bloger İD’sini alttaki yorum kısmına ekleyerek lisans talep edebilirsiniz.

Not: Yapımcı Linkini kaldıran sitelerin lisansı iptal edilir.

Blogger İD Nasıl Alınır?

Sürüm 1.3.1

 • Bazı hatalar giderildi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 comments

  1. Sitende kullandığın resimler boyut olarak yüksekliği fazla olduğu için bu şekilde görünmesi normal.
   .post-card {
   border-radius: 4px;
   box-sizing: border-box;
   height: 400px;
   margin: var(--post-card-margin);
   overflow: hidden;
   position: relative;
   width: calc(100% / 3 - var(--post-card-margin) * 2);
   }

   .post-card kodunu bul ve kapanan kısma kadar bununla değiştir.

 1. Merhaba,
  Hocam temayı yükledikten sonra sitem güvenilir değil diye gözüküyor.
  Acaba yorumda belirttiğim mail adresinden bana ulaşıp yardımcı olabilir misiniz? Temanızı kullanmak ve linkinizi de yayınlamak istiyorum sitemde. Siz de bana yardımcı olursanız çok minnettar olurum.

  1. Blogger’a giriş yaptığında düzen kısmına tıkla orada Öne Çıkan Yazı yerinde bulunan widget kısmına tıkla ve yayınlamış olduğun herhangi bir yazıyı veya son eklenen yazıyı öne çıkar ve kaydet.

  1. Yazı eklerken resimleri boyutlandırman gerekir. Resim üzerine tıkladığında alttaki resim gibi bir bar çıkar oradan resim boyutlarını ayarlayabilirsin. Bunun yanı sıra sağ, sol ve orta olmak üzere üç farklı tarafa hizalayabilirsin.
   Blogger resim boyutlandırma

 2. Bu temanın yapımcısı siz misiniz anlayamadım yoksa sadece Türkçeleştirme mi yaptınız zira öyleyse bunu herkes yapabiliyor bu sayede footer kısmına kendi websiteni ekleyip kodları şifreleme hakkına sahip olamazsın.

  1. Aytekin merhaba, bu tema normalde WordPress teması, temayı Blogger temasına çevirerek Blogger kullanıcılarına sunan benim. Bu yüzden şifreleme konusunda neden yaptığımı sorarsan eğer çünkü temayı ben yaptım diye sahiplenen çok kişi oldu. Bu yüzden verilen lisanslar veritabanına kayıt edilerek verilmektedir. Eğer wmaracından geliyorsanız Gaometri benim bu sitede artık Blogger paylaşımları yapmaktayım.