Zentile Blogger Teması

Zentile Blogger Teması; Blogger tema arayışında kendinize göre bir tema bulamadıysanız eğer size güzel bir tema öneriyorum. Bu tema WordPress teması olarak tasarlanmış ve oldukça güzel bir temadır. Kullanıcıların çok severek kullandığı tema, şimdi Blogger teması olarak kullanılabiliyor. Oldukça sadece ve mobil uyumlu olan tema hem WordPress teması olarak hem de Blogger teması olarak kullanma şansınız var. Hem iki panelde de kodlanan tema birbirine benzer şekilde oldukça güzel kodlanmıştır.

SEO konusunda benzer özelliklere sahip olan tema, ücretsiz bir web sitesi kurarak ve kişisel bilgi deneyimlerini veya normal bir web sitesi tarzında kullanılabilecek bir temadır. Tema özelliğine bakıldığında son eklenen yorumlar, tekil yazıda resimleri efektli olarak açılması, popüler yazılar, yazıları paylaş gibi ekler mevcuttur.

Mobil olarak kullandığınızda temanın sağ tarafındaki menü ikonuna tıkladığınızda burada, masaüstündeki popüler yazılar, son yorumlar, kategoriler ve ana menü bulunmaktadır. Ana sayfa düzeni 3′ e 2 olarak tasarlanmıştır. İlk olarak üç içerik, altında biri geniş sonraki ise diğerlerine benzer genişliktedir. İnternet üzerinde baktığımızda bir çok Blogger kullanıcısı bu temayı kullanmakta ve göze oldukça hoş gelmektedir. Zentile Blogger Teması ile sizde kendi blog sitenizi kurarak yazmaya başlayın.

Not: Temayı indirmek için siteye kayıt olup bir makale yazmanız yeterli olacaktır.  Tema kodları tamamen şifresiz bir şekilde verilecektir. Bu sayede altta link istemiyorsanız eğer yapmanız gereken şeyleri aşağıda açıkladık. Artık Blogger temalarını bu şekilde dağıtmayı planlıyorum.

Siteye Üye Olmak için tıkla

Siteye Giriş Yapmak İçin tıkla

Yazacağınız makale;

 1. Tanıtım yazısı olmamalı,
 2. Site kategorisine uygun bir makale olmalı
 3. En az 300 veya 350 kelime olmalı
 4. Özgün olmalı, kopya içerik kabul edilmez.
 5. SEO’ya uygun şekilde yazılmalı

Sürüm 1.6  Tarih: 29.12.2020

 • Temaya benzer yazılar eklendi.
 • Önceki ve sonraki yazılar arası geçiş eklendi.
 • En önemli özellik olan resimlere göre renklendirme getirildi. Resim daha çok hangi renklerdeyse o rengi alıp post-card üzerinde kullanmaktadır.
 • Tema kodları en son süreme güncellendi.
 • Lazyload tüm resimlerde ve videolara otomatik uygulanmakta.
 • Panel geliştirildi ve yeni özellikler eklendi. Bu özellikler ana sayfa ızgara görünümünü değiştirme ve sidebarı sağa ve sola alma.
 • Kısa kodlar eklendi. Bunlar yazı içi “tam sayfa, sidebarı sağa ve sola alma, bilgilendirme kutucukları, kod kutusu, kaynak kodu ve buton ” eklendi.

Tema Sürüm 1.3.1 Tarih: 21.11.2020

 • Bazı hatalar giderildi